تبلیغات
**(( اولین گروه ضدشیطان وشیطان پرستی))** - شیطان‌پرستی به مثابه یك تهدید
**(( اولین گروه ضدشیطان وشیطان پرستی))**
(بسم الله الرحمن الرحیم وبه نستعین انه خیرناصراومعین)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


دراین زمانه که هیچکس به فکردیگری نیست من وتونبایداعتقاد را رهاکنیم!!اومی آید!می دانم که می آید!بیادست به دست هم دهیم ومنتظرش باشیم...یک منتظرواقعی...بامن بگو دوست من...بگو...زمزمه کن...من ازاین موجودکه درپی گمراه کردن من است بیزارم...بگودوست من...من ازاوبیزارم...ازاو...از شیطان...بیزارم...

مدیر وبلاگ : منتظرالمهدی
نظرسنجی
**به نظرشما وبلاگ ما چطوره؟**

در این بخش به دنبال آن هستیم تا به تبیین "تهدید" آمیز بودن فعالیت گروه‌های شیطان‌پرست در داخل كشور بپردازیم .

1. همكاری‌های جاسوسی
با توجه به اینكه در 4 كشور آنگلو ساكسون مكان‌های مقدس شیطان‌پرستان با نام
" كلیسای شیطان " واقع شده است و در همین كشور‌ها نیز بنابر بر دلایل سیاسی از گروه‌های ناهنجار اجتماعی و سیاسی مهاجر و مسافر بهره برداری جاسوسی می شود لازم است كه به صورت ویژه به همكاری‌های جاسوسی عناصر مربوط اشاره داشت.

2. جرائم باندی
در جهان كنونی جرایم در دو دسته‌بندی كلی یعنی جرایم فردی و غیر‌سازمانی و جرایم باندی یا سازماندهی شده ،‌ ارزیابی و تحلیل می‌شوند .
مصادیق جرایم باندی یا سازمانی بمب‌گذاری ، اقدام برای ترور ،‌قاچاق مواد مخدر علی‌الخصوص مواد مخدر شیمیایی ،‌راه‌اندازی مراكز فساد و.. می‌باشد كه طبق تحقیقات به عمل آمده شیطان‌پرستان با تمامی جرایم مذكور ارتباط داشته و عمدتا از طریق مشاركت در آنها بودجه‌هایی را دریافت می‌نمایند .

3. روابط سازمانی
روابط سازمانی در ادامه جرایم سازمانی و بلكه به عنوان عامل زیربنایی بر آن تعریف می‌شود . از سوی دیگر ایجاد برخی ناامنی‌های عمومی و اجتماعی در اثر عنصر روابط سازمانی جهت می‌یابد .
البته نگاهی جامع‌تر به سایر بخش‌های مورد اشاره در پژوهش می‌تواند هرچه بیشتر گویای این مطلب باشد ، لكن تاكید بر این نكته ضروری است كه اعضای این گروه‌ها عمیقاً سازمان‌گرا و سازمان‌محور می‌باشند.

4. ارتباط خارجی
همانطور كه در بند اول اشاره شد ، شیطان‌پرستان در 4 كشور آنگلو ساكسون ، یونان و رژیم صهیونیستی دارای تشكیلات سازمانی اماكن مقدس و ... می‌باشند كه زمینه‌ساز ارتباطات مختلف از مجراهای گوناگون را برای ایشان فراهم می‌آورد .
حجم روابط به خودی خود می تواند منشا تهدیدات امنیتی متعددی برای كشورهای اسلامی بخصوص نظام اسلامی باشد . همچنین نباید از نظر دور داشت بقا و استمرار فعالیت اینگونه گروه‌ها به لحاظ ماهیت و اهداف عمیقاً نیاز به روابط با خارج از كشور دارد . در این باره باید عنایت ویژه‌ای نیز به ارتباط این افراد با خانواده‌هایشان در سایر كشورها علی‌الخصوص كشورهای آمریكایی و اروپایی داشت .

5. سرقت
اغلب جوانان كه به شیطان‌پرستان می پیوندند حتی چنانچه از خانواده های ثروتمند نیز باشند از اعضاء مطرود خانواده به حساب می‌آیند ، ‌لذا حضور ایشان در جمع گروه اجتماعی می‌تواند زمینه جرایمی را همچون سرقت برای تامین منابع مالی فراهم آورد كه این سرقت‌ها در ابعاد مسلحانه طبیعتا تهدیدی برای امنیت اجتماعی به شمار می‌آیند .
در این خصوص مجدداً تاكید می‌شود كه هرگونه دامن زدن به فساد چون از باورهای شیطان‌گرایان می‌باشد . بدیهی است كه بخشی از این مفاسد نیز در پوشش سرقت‌های متعدد انجام می‌پذیرد ، باید در نظر داشت كه سرقت نیز عاملی است برای نزدیكی به شیطان .

6. تجاوز جنسی
در جمع شیطان‌پرستان اصولا تجاوز جنسی یك ارزش و شرط برای ورود و استمرار حضور در گروه به حساب می‌آید .
این تجاوز كه عمدتا با قتل ،تجاوز به همجنسان و كودكان نیز همراه است عنصر اصلی ایراد خسارت و انتقام‌گیری از فرد متجاوز جنسی است . تصور شیوع یافتن این ضد فرهنگ مخرب نیز می‌تواند مرزهای امنیت اخلاقی را در جامعه در‌نوردد .
تجاوز جنسی از ضدارزش‌های تبلیغی این دست گروه‌هاست كه دائماً با ساخت نماهنگ ، تنظیم آلبوم‌های موسیقی ، ترویج فكری و از طریق فیلم‌های مبتذل دنبال می‌شود . در حقیقت شیطان‌گرایان مدعی‌اند " تجاوز " تنوع در كسب لذت جنسی است .

7. قتل
قتل یك عمل شیطانی بزرگ به حساب آمده و شیطان‌پرستی كه تعداد و كیفیت قتل‌هایش بیشتر باشد به درگاه شیطان نزدیك‌تر خواهد شد . ناگفته پیداست كه این مولفه نیز تاثیرات سوء امنیتی را به همراه خواهد داشت .
افزایش تعداد قتل در جوامع مختلف یكی از معیارهای بین‌المللی و تعیین‌كننده درخصوص وضعیت امنیتی هر كشور به شمار می‌آید ، حال اگر این جرم كلان با یك اندیشه سازماندهی شده و تقدس‌زا همراه شود و حاشیه‌هایی چون تجاوز جنسی را نیز با خود همراه سازد ، ناگفته پیداست كه می‌تواند تاثیرات گسترده‌ای را در خدشه‌دار نمودن مقوله مهم امنیت به همراه داشته‌باشد .
نوع مطلب :
برچسب ها :
          
سه شنبه 8 آذر 1390

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی


امارگیر حرفه ای سایت